Szkolenia i webinary – styczeń 2024

Nowy rok, a więc nowe, ciekawe propozycje szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami! Za większość z nich można zdobyć punkty edukacyjne.

Propozycje na styczeń

Akademia Fagronu zaprasza na cykl szkoleń e-learningowych. Najbliższe szkolenie o tytule “Co nowego w recepturze w Nowym Roku? FP XIII i nie tylko…” będzie miało miejsce 4 stycznia 2024 r. o godzinie 11:00.
Informacje na temat szkoleń znajdują się na stronie: https://pl.fagron.com/pl/fagron-academy

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska w ramach cyklu „Webinarowe poniedziałki z Podkarpacką Okręgową Izbą Aptekarską” zaprasza 8 stycznia 2024 r. o godzinie 19:00 na szkolenie pt.”Medyczna marihuana w opiece farmaceutycznej”. Za udział w szkoleniu będą przyznane 2 punkty edukacyjne z puli punktów „miękkich”.
Informacje na temat zapisów znajdują się na stronie: https://www.poia.pl/szkolenia/medyczna-marihuana-w-opiece-farmaceutycznej

Naczelna Izba Aptekarska zaprasza 8 stycznia 2024 r. o godzinie 20:00 na internetowe posiedzenie naukowo-szkoleniowe o tytule przewodnim „Prawa pacjenta: case studies dla opieki farmaceutycznej” realizowane przez Lubelską Okręgową Izbę Aptekarską. Partnerem wydarzenie jest firma Herbapol Wrocław. Można zdobyć 2 punkty edukacyjne „miękkie”. 
Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=644

Naczelna Izba Aptekarska zaprasza 9 stycznia 2024 o godzinie 19:00 na certyfikowany webinar organizowany we współpracy z firmą Servier. Będą to dwa wykłady: „Gdy serce bije za szybko – podwyższona czynność akcji serca jako niezależny czynnik ryzyka sercowo-naczyniowego” – prowadzone przez prof. dr hab. n. med. Agnieszka Tycińska oraz „Zasady wystawiania i realizacji recept na środki odurzające i substancje psychotropowe”, które poprowadzi mgr farm. Marian Witkowski. Jest możliwy do zdobycia 1 punkt edukacyjny tzw. twardy i 2 punkty edukacyjne tzw. miękkie. 
Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=633

10 stycznia o godzinie 19:00 odbędzie się kurs zakończony testem weryfikującym wiedzę realizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z Verco. Wykład pt. „Maści na rany z antybiotykiem a antybiotykooporność. Czy jest się czego obawiać?” wygłosi dr hab. n. med. Jarosław Woroń. Jest możliwość zdobycia 2 punktów edukacyjnych „twardych”.
Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=649

11 stycznia 2024 o godzinie 19:00 odbędzie na kurs zakończony testem weryfikującym wiedzę realizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską. Partnerem wydarzenia jest firma Novama (Novamed.pl). Wykład „Nebulizacja – efektywna metoda podawania leków” wygłosi mgr farm. Beata Plewka z UM w Poznaniu. Jest możliwość zdobycia 2 punktów edukacyjnych „twardych”.
Informacje można znaleźć na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=647

logo