Szkolenia i webinary – styczeń 2023

Na początek roku przygotowaliśmy zestawienie nowych możliwości szkoleń. Za większość z nich można zdobyć punkty edukacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami na styczeń!

Propozycje na styczeń

Akademia Mistrzów Farmacji zaprasza na szkolenie z możliwością zdobycia punktów edukacyjnych. Wydarzenie odbędzie się 21 stycznia 2023 r. w godzinach 9:00-15:00 w Krakowie. Tematem przewodnim jest  “Farmakoterapia stanów spastycznych układu oddechowego”.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://www.akademiamistrzowfarmacji.pl/program-wydarzen

Naczelna Izba Aptekarska we współpracy z firmą Servier organizuje dwa wykłady, które odbędą się 17 stycznia 2023 r. o godzinie 19:00. Pierwszy pt. „Praktyczne wskazówki w opiece farmaceutycznej nad chorym na nadciśnienie tętnicze” poprowadzi dr hab. n. med. Jacek Wolf. Drugą część szkolenia pod tytułem „Po nitce do kłębka – czyli jak skutecznie leczyć nadciśnienie tętnicze by kompleksowo chronić serce i nerki?” przedstawi prof. dr hab. n. med. Jolanta Małyszko. Za udział w wydarzeniu można otrzymać 3 punkty edukacyjne miękkie.
Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=384

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji organizuje w styczniu trzy szkolenia. Szkolenie o tytule przewodnim “Wytyczne kliniczne” odbędzie się 24 stycznia, “Refundacja leków” odbędzie się 26 stycznia, a szkolenie o tytule “Program Polityki Zdrowotnej” obędzie się w dniach 12-13 stycznia 2023 r.
Więcej informacji na temat tych wydarzeń znajduje się pod linkiem: https://power.aotm.gov.pl/harmonogram.php

OIA w Warszawie organizuje szkolenie online o temacie “Materiały szewne w praktyce farmaceuty szpitalnego”, które odbędzie się 10 stycznia o godzinie 16:00. Szkolenie poprowadzą: mgr piel. Maria Budnik-Szymoniuk, mgr Tadeusz Leszczyński. Można zdobyć 2 punkty miękkie. Dodatkowo dnia 11 stycznia o godzinie 10:00 odbędzie się webinar pt. “Smog i jego zdrowotne konsekwencje”, który daje możliwość zdobycia 2 punktów edukacyjnych. Wykład poprowadzi dr n. farm. Marek Malinowski.
Zapisy można znaleźć pod adresem: https://www.szkolenia.oia.waw.pl

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska zaprasza w ramach cyklu „Webinarowe poniedziałki z Podkarpacką Okręgową Izbą Aptekarską” na szkolenie pt. “Inhibitory SGLT2 (flozyny) – nowa jakość w leczeniu cukrzycy”, które poprowadzi prelegentka lek. med. Agnieszka Maksymiuk-Kłos. Spotkanie online odbędzie się 9 stycznia 2023 r. o godzinie 19:00. Kolejne szkolenie w ramach cyklu odbędzie się 16 stycznia 2023 r. o godzinie 19:00. Szkolenie pt.  „Aktualny przebieg choroby COVID-19 i jej następstw” poprowadzi prelegent: Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Tomasiewicz. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.poia.pl/szkolenia

Akademia Fagronu zaprasza na cykl szkoleń e-learningowych. Najbliższe szkolenie o tytule przewodnim “Lecznicze zapachy Świąt” będzie miało miejsce 9 stycznia 2023 r. o godzinie 19:00.
Informacje na temat szkoleń znajdują się na stronie: https://pl.fagron.com/pl/fagron-academy

25 stycznia o godzinie 14:30 odbędą się warsztaty dla farmaceutów organizowane przez firmę Schulke Polska Sp. z o.o. pod patronatem Okręgowej Izby Aptekarskiej w Krakowie pt. „Farmaceutyczna opieka nad pacjentem z raną”. Za udział w części wykładowej oraz warsztatowej farmaceuci otrzymają 5 punktów edukacyjnych.
Rejestracja znajduje się na stronie: https://www.opiekafarmaceutycznawranie.pl

 

logo