Szkolenia i webinary – październik 2023

Jesienią odbędzie się wiele ciekawych szkoleń dla farmaceutów. Większość z nich daje możliwość zdobycia punktów edukacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami na październik!

Propozycje szkoleń na październik

OIA w Warszawie organizuje w październiku kilka szkoleń, na których można zdobyć punkty edukacyjne. Szkolenie pod tytułem “Objawowe leczenie infekcji dróg oddechowych w kontekście opieki farmaceutycznej. Opisy przypadków” odbędzie się 4 października 2023 r. o godzinie 18:00. Szkolenie pt. “Interakcje lekowe ich sprawdzanie, interpretacja i dokumentowanie w procesie przeglądu lekowego” odbędzie się 13 października 2023 r. o godzinie 10:00.
Zapisy można znaleźć pod adresem: https://www.szkolenia.oia.waw.pl

Akademia Fagronu zaprasza na cykl szkoleń e-learningowych. Najbliższe szkolenie o tytule przewodnim “Finasteryd – nowy surowiec do receptury” będzie miało miejsce 5 października 2023 r. o godzinie 11:00.
Informacje na temat szkoleń znajdują się na stronie: https://pl.fagron.com/pl/fagron-academy

Naczelna Izba Aptekarska w październiku zaprasza na webinar na którym można zdobyć 2 miękkie punkty edukacyjne. Wydarzenie o tytule „Świadczenie usług opieki farmaceutycznej na gruncie podatku VAT – zagadnienia wybrane” odbędzie się 4 października 2023 r. o godzinie 19:00. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=550

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska w ramach cyklu „Webinarowe poniedziałki z Podkarpacką Okręgową Izbą Aptekarską” zaprasza 9 października o godzinie 19:00 na szkolenie pt.”Najważniejsze interakcje leków z suplementami diety i żywnością.”
Informacje na temat zapisów znajdują się na stronie: https://www.poia.pl/szkolenia/najwazniejsze-interakcje-lekow-z-suplementami-diety-i-zywnoscia

Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie zaprasza 3 października 2023 r. (wtorek) o godz. 18.00 na webinar (posiedzenie naukowo-szkoleniowe):  „O zmianach prawnych dotyczących leków recepturowych”.
Rejestrację na to wydarzenie można znaleźć na stronie: https://oiakrakow.clickmeeting.com/o-zmianach-prawnych-dotyczacych-lekow-recepturowych-2-pkt-edu-/register

Dodatkowo Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie zaprasza na nową edycję bezpłatnych szkoleń dla farmaceutów i techników farmacji Horyzonty w Farmacji. Można dołączyć stacjonarnie lub online i zdobyć aż 27 “twardych” punktów edukacyjnych.  Cykl składa się z trzech szkoleń:  7 października (Warszawa + Online); 28 października (Gdańsk + Online); 25 listopada (Katowice + Online).
Wszystkie informacje można znaleźć na stronie: https://www.oia.krakow.pl/index.php/szkolenia-i-konferencje/2623-horyzonty-w-farmacji

EduPharm zaprasza na szkolenie pod tytułem „Nowe prawo wyrobów medycznych a obowiązki szpitali”, które odbędzie się 23 października 2023 roku. Do wydarzenia można dołączyć stacjonarnie lub online.
Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie: https://edupharm.pl/szpitale#

 

logo