Szkolenia i webinary – marzec 2023

Nowy miesiąc, a co za tym idzie nowe propozycje szkoleń na marzec. Większość z nich daje możliwość zdobycia punktów edukacyjnych. Zapraszamy!

Propozycje szkoleń na marzec

Naczelna Izba Aptekarska 21 marca 2023 r. o godzinie 19:00 organizuje webinar, za udział w którym można zdobyć 4 punkty edukacyjne. Temat pierwszego wykładu dotyczy specyfiki diagnostyki, monitorowania i leczenia cukrzycy typu 2 oraz leczenia objawowego pacjentów z przewlekłym zespołem wieńcowym. Uwzględnia postępowanie farmakologiczne zgodne z aktualnymi wytycznymi. Drugi wykład to prelekcja farmakologa, który przedstawi najczęstsze interakcje leków w populacji senioralnej oraz praktyczne aspekty farmakoterapii.
Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=430

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji organizuje w marcu trzy szkolenia. Szkolenie o tytule przewodnim “Wytyczne kliniczne” odbędzie się 10 marca, “Refundacja leków” odbędzie się 23 marca, a szkolenie o tytule “Program Polityki Zdrowotnej” obędzie się w dniach 15-16 marca 2023 r.
Więcej informacji na temat tych wydarzeń znajduje się pod linkiem: https://power.aotm.gov.pl/harmonogram.php

OIA w Warszawie organizuje w marcu szkolenie pod tytułem “Alergia narządu wzroku z perspektywy farmaceuty”, na którym można zdobyć 2 punkty twarde. Odbędzie się ono 14 marca 2023 r. o godzinie 18:00.
Zapisy można znaleźć pod adresem: https://www.szkolenia.oia.waw.pl

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska zaprasza na kilka szkoleń w ramach cyklu „Webinarowe poniedziałki z Podkarpacką Okręgową Izbą Aptekarską. Najbliższe szkolenie o tytule przewodnim „Zioła o działaniu przeciwzapalnym” odbędzie się 6 marca 2023 r. o godzinie 19:00.
Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.poia.pl/szkolenia

Akademia Fagronu zaprasza na cykl szkoleń e-learningowych. Najbliższe szkolenie o tytule przewodnim “Leki recepturowe w łuszczycy” będzie miało miejsce już 2 marca 2023 r. o godzinie 11:00.
Informacje na temat szkoleń znajdują się na stronie: https://pl.fagron.com/pl/fagron-academy

Firma MediPharm organizuje cykl stacjonarnych spotkań “Opieka farmaceutyczna w ranie”. Za udział w spotkaniu i ukończenie szkolenia każdy z uczestników otrzyma 2 miękkie punkty edukacyjne.
Więcej informacji na temat szkoleń znajduje się pod adresem: https://www.opiekafarmaceutycznawranie.pl

Akademia Farmaceuty zaprasza na szkolenia, na których można zdobyć 5 punktów edukacyjnych. Najbliższy webinar odbędzie się 9 marca 2023 o godzinie 18:00 – „Wczesne włączenie preparatów antyhistaminowych jako pewny środek kontrolowania alergii” oraz „Zapalenie dolnych dróg oddechowych i ich powikłania”. Kolejny będzie miał miejsce 23 marca o godzinie 18:00 i będzie poruszał tematy “Rola magnezu w kontrolowaniu nadciśnienia tętniczego” oraz “Ochrona przeciwsłoneczna u dzieci i kobiet w ciąży.”
Zapisy znajdują się pod adresem: https://www.akademiafarmaceuty.edu.pl/online/

 

logo