Szkolenia i webinary – maj 2024

Już jutro pierwszy dzień maja, a więc przygotowaliśmy nowe propozycje szkoleń edukacyjnych za udział w których można zdobyć punkty edukacyjne.

Propozycje szkoleń na maj

7 maja o godzinie 19:00 odbędzie na webinar pod tytułem „Legalna reklama asortymentu w aptece”. Jest on organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z firmą Haleon. Za udział można zdobyć 2 punkty edukacyjne tzw. „miękkie”. 
Wydarzenie znajduje się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=726

Naczelna Izba Aptekarska zaprasza 9 maja 2024 o godzinie 19:00 odbędzie na kurs zakończony testem weryfikującym wiedzę pod tytułem „Czy wszystkie DOAC są takie same? Od profilu farmakokinetycznego do profilu bezpieczeństwa”. Partnerem webinaru jest firma Pfizer. Za udział można zdobyć 2 punkty edukacyjne tzw. „twarde”.
Wydarzenie znajduje się pod linkiem: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=734

Naczelna Izba Aptekarska zaprasza zaprasza 15 maja 2024 o godzinie 19 na webinar „Prawo pracy w pigułce. Przewodnik dla farmaceuty po umowach o pracę i B2B”. W ramach szkolenia omówione zostaną podstawowe przepisy prawa pracy związane z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunków pracy, prawa i obowiązkami pracodawcy i pracownika, a także uprawnienia urlopowe pracowników, w tym urlopy szkoleniowe. Przedstawione zostaną także różnice pomiędzy umowami o pracę a umowami B2B. Na zakończenie omówione zostaną najnowsze zmiany prawa pracy związane z implementacją dyrektyw unijnych, w tym dyrektywy Work Life Balance. Za udział w webinarze można zdobyć 2 punkty edukacyjne tzw. „miękkie”.
Zapisy na wydarzenie znajdują się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=738

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska zaprasza 6 maja 2024 r. o godzinie 19:00 w ramach cyklu „Webinarowe poniedziałki z Podkarpacką Okręgową Izbą Aptekarską” na szkolenie pt. „Ból bólowi nierówny, tak jak sposoby radzenia sobie z nim. Co zatem zrobić, gdy boli brzuch?”.  Za udział w szkoleniu będą przyznane 2 punkty edukacyjne.
Informację na temat zapisów znaleźć na stronie: https://poia.clickmeeting.com/

Akademia Fagronu zaprasza na cykl szkoleń e-learningowych. Najbliższe szkolenie o tytule “Jak wydłużyć trwałość mikrobiologiczną kropli do oczu bez konserwantów – nowości w recepturze” będzie miało miejsce 6 maja 2024 r. o godzinie 19:00. Kolejny webinar pod tytułem „Przepisy recepturowe stosowane w łuszczycy” odbędzie się 9 maja o godzinie 11:00.
Informacje na temat dostępnych webinarów znajdują się na stronie: https://pl.fagron.com/pl/akademia-fagronu

Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie zaprasza na szkolenie pod tytułem „Dermatozy zapalne, w których można stosować połączenie sterydu z antybiotykiem”, które odbędzie się 7 maja 2024 r. o godzinie 18:00. Kolejne szkolenia będą miały miejsca 8 maja 2024 r.: o godzinie 9:00 odbędzie się webinar pod tytułem „Pierwsza pomoc bez tajemnic”, o godzinie 10:00 można dołączyć do szkolenia „Przegląd lekowy u pacjenta geriatrycznego”, z kolei o godzinie 18:00 można dołączyć do wydarzenia pod tytułem „Recepta na zdrowe stawy”. Za wszystkie aktywności można zdobyć punkty edukacyjne.
Informacje na temat szkoleń i zapisów znajdują się pod adresem: https://www.szkolenia.oia.waw.pl/

9 maja o godzinie 19:00 odbędzie się szkolenie organizowane pod patronatem merytorycznym Naczelnej Izby Aptekarskiej pod tytułem „Bezpieczne produkty do walki z alergią”. Za udział można zdobyć 2 punkty edukacyjne tzw. „miękkie”.
Więcej na temat wydarzenia znajduje się pod linkiem: https://www.aptekarska.pl/oferta/course/info.php?id=1248

14 maja o godzinie 19:00 odbędzie się szkolenie pod tytułem „Jak efektywnie wspierać pacjenta z zaburzeniami osi mózgowo-jelitowej i IBS?”. Za udział można zdobyć 2 punkty edukacyjne tzw. „miękkie”.
Zapisy na wydarzenie można znaleźć pod adresem: https://www.aptekarska.pl/oferta/course/info.php?id=1243

16 maja godzinie 20:00 odbędzie się szkolenie pod tytułem „Pielęgnacja i higiena oczu jako działanie profilaktyczne”. Webinar poprowadzi dr n. med. Joanna Przybek – Skrzypecka – okulista. Szkolenie organizowane pod patronatem merytorycznym Naczelnej Izby Aptekarskiej.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.aptekarska.pl/oferta/course/info.php?id=1245

logo