Szkolenia i webinary – maj 2023

Nowy miesiąc, a więc nowe możliwości szkoleniowe dla farmaceutów. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami na maj. Za większość z nich można zdobyć punkty edukacyjne.

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji organizuje w maju dwa szkolenia. Szkolenie o tytule przewodnim “Wytyczne kliniczne” odbędzie się 26 maja, a szkolenie o tytule “Refundacja leków” odbędzie się 25 maja.
Więcej informacji na temat tych wydarzeń znajduje się pod linkiem: https://power.aotm.gov.pl/harmonogram.php

OIA w Warszawie organizuje w kwietniu kilka szkoleń, na których można zdobyć punkty edukacyjne. Szkolenie pod tytułem “Owrzodzenia jamy ustnej – jak może pomóc farmaceuta?” odbędzie się 9 maja 2023 r. o godzinie 18:00. Szkolenie pt. “Jak skutecznie leczyć nudności i wymioty towarzyszące ciąży?” odbędzie się 10 maja 2023 r. o godzinie 10:00. Tego samego dnia (tj. 10 maja 2023 r.) odbędzie się także szkolenie “Import docelowy – zasady realizacji zapotrzebowań”. Będzie ono miało miejsce o godzinie 18:00.
Zapisy można znaleźć pod adresem: https://www.szkolenia.oia.waw.pl

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska zaprasza w ramach cyklu „Webinarowe poniedziałki z Podkarpacką Okręgową Izbą Aptekarską” dwie części szkolenia pt.”Interakcje surowców roślinnych z produktami leczniczymi”. Pierwsza część odbędzie się 8 maja 2023 r., a druga 22 maja 2023 r. Za każdą część można zdobyć 2 punkty miękkie.
Informacje na temat szkoleń znajdują się na stronie: https://poia.clickmeeting.com

Dodatkowo Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska organizuje szkolenie stacjonarne dla farmaceutów zrzeszonych w Podkarpackiej Izbie Aptekarskiej pt. “Profesjonalna Obsługa Pacjenta w dobie opieki farmaceutycznej”. Szkolenie będzie miało miejsce 16 maja 2023 r. w godzinach 9:00-14:00. Za udział w szkoleniu można zdobyć 5 punktów edukacyjnych.
Informacje na ten temat można znaleźć na stronie: https://www.poia.pl/szkolenia/warsztaty-stacjonarne-profesjonalna-obsluga-pacjenta-w-dobie-opieki-farmaceutycznej

Akademia Farmaceuty zaprasza na szkolenia online, za udział w których  można zdobyć 5 punktów edukacyjnych. Pierwsze szkolenie, podczas którego zostaną zaprezentowane dwa tematy tj.”Wpływ stresu na zaburzenia motoryki przewodu pokarmowego” oraz “Inulina i kwas kaprylowy – jak działają na mikrobiom jelitowy” odbędzie się 11 maja o godzinie 18:00. Drugie szkolenie z tematami przewodnimi pt.“Postępowanie z wątrobą u pacjenta w aptece” oraz “Nagła utrata lub wzrost wagi, a kondycja skóry” odbędzie się 24 maja o godzinie 18:00.
Zapisy na szkolenia można znaleźć pod adresem: https://www.akademiafarmaceuty.edu.pl/online/index.php

Akademia Fagronu zaprasza na cykl szkoleń e-learningowych. Najbliższe szkolenie o tytule przewodnim “ Rezorcyna – zastosowanie w recepturze” będzie miało miejsce 8 maja 2023 r. o godzinie 19:00. Informacje na temat szkoleń znajdują się na stronie: https://pl.fagron.com/pl/fagron-academy

Naczelna Izba Aptekarska 16 maja 2023 r. o godzinie 19:00 organizuje webinar, za udział w którym można zdobyć 4 punkty edukacyjne. Temat pierwszego wykładu to “Jak wspierać pacjentów w terapii chorób przewlekłych – o pomiarach, diagnostyce i komunikacji z pacjentem”. Drugi wykład ma tytuł “Skuteczna prewencja sercowo-naczyniowa – czyli wszystko zaczyna się od nadciśnienia tętniczego”.
Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=469

 

logo