Szkolenia i webinary – listopad

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami ciekawych szkoleń na listopad! Większość z nich daje możliwość zdobycia punktów edukacyjnych.

Propozycje na listopad

OIA w Warszawie organizuje w listopadzie szkolenie, na którym można zdobyć punkty edukacyjne. Szkolenie pod tytułem “Optymalizacja i indywidualizacja terapii choroby zwyrodnieniowej stawów. Jak pomóc pacjentowi z późniejszym okresie choroby?” odbędzie się 6 listopada 2023 r. o godzinie 18:00.
Zapisy można znaleźć pod adresem: https://www.szkolenia.oia.waw.pl

Akademia Fagronu zaprasza na cykl szkoleń e-learningowych. Najbliższe szkolenie o tytule “Kwasy w recepturze – cz. 1” będzie miało miejsce 6 listopada 2023 r. o godzinie 19:00.
Informacje na temat szkoleń znajdują się na stronie: https://pl.fagron.com/pl/fagron-academy

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska w ramach cyklu „Webinarowe poniedziałki z Podkarpacką Okręgową Izbą Aptekarską” zaprasza 6 listopada o godzinie 19:00 na szkolenie pt.”Choroby wątroby, a jej stłuszczenie”. Za udział w szkoleniu będą przyznane 2 punkty edukacyjne z puli punktów „miękkich”.
Informacje na temat zapisów znajdują się na stronie: https://www.poia.pl/szkolenia/choroby-watroby-a-jej-stluszczenie

Naczelna Izba Aptekarska organizuje webinar we współpracy z firmą Olimp Laboratories pt. „Czy sen jest bez sensu? Fakty i mity” oraz „EBM i jej znaczenie w praktyce farmaceutycznej”. Webinar odbędzie się 8 listopada 2023 r. o godzinie 19:00.
Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=582

Naczelna Izba Aptekarska zaprasza do udziału w posiedzeniu naukowo-szkoleniowym dotyczącym bezpiecznej i przemyślanej suplementacji. Szkolenie odbędzie się 9 listopada 2023 r. o godzinie 19:00.
Zapisy można znaleźć pod adresem: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=584

Na portalu e-dukacja udostępniono nowy kurs szkoleniowy:  „Stosowanie doksylaminy w zaburzeniach snu”  Kurs zakończony testem weryfikującym wiedzę  jest realizowany w ramach ustawicznego rozwoju zawodowego farmaceutów za 5 punktów edukacyjnych.
Informacje można znaleźć na stronie: https://e-dukacja.pl/#/

 

logo