Szkolenia i webinary – kwiecień 2024

Święta, święta... i po świętach nowe propozycje szkoleń dla farmaceutów! Za większość z nich można zdobyć punkty edukacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi propozycjami na kwiecień.
Sterydy ogólnoustrojowe

Propozycje szkoleń na kwiecień

Naczelna Izba Aptekarska zaprasza 8 kwietnia o godzinie 19:00 na webinar „Kodeks Etyki Farmaceuty RP. Jak znowelizowany Kodeks wpłynie na działalność zawodową farmaceutów?”, który poprowadzi mgr farm. Dominik Lakota, Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej.
Link do wydarzenia można znaleźć na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=708

Naczelna Izba Aptekarska zaprasza 15 kwietnia 2024  roku o godzinie 18:00 na webinar pt. „Opieka farmaceutyczna nad pacjentem z chorobą refluksową” realizowany przez Częstochowską Okręgową Izbę Aptekarską oraz Naczelną Izbę Aptekarską. Partnerem webinaru jest Hurtap.
Link do wydarzenia można znaleźć pod adresem: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=702

16 kwietnia o godzinie 19:00 odbędzie na webinar organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z firmą Colgate. Tematy wykładów t0: „Choroba przyzębia – od zapalenia dziąseł do paradontozy”  oraz „Nadwrażliwość zębów: przyczyny, zapobieganie i nowoczesne metody leczenia”.
Wydarzenie znajduje się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=710

23 kwietnia o godzinie 18:00 Naczelna Izba Aptekarska  zaprasza na kurs zakończony testem weryfikującym wiedzę organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z firmą Servier. Tematy wykładów to: „Być kobietą… Niuanse leczenia nadciśnienia tętniczego u kobiet” oraz „Elektroniczna recepta transgraniczna: zasady realizacji”.
Link do wydarzenia można znaleźć na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=706

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska zaprasza 8 kwietnia 2024 r. o godzinie 19:00 w ramach cyklu „Webinarowe poniedziałki z Podkarpacką Okręgową Izbą Aptekarską” na szkolenie pt. „Jak prawidłowo interpretować wyniki badań medycznych cz. 1”.  Za udział w szkoleniu będą przyznane 2 punkty edukacyjne. Informacja na temat webinarów organizowanych w ramach cyklu można znaleźć na stronie: https://poia.clickmeeting.com/

Akademia Fagronu zaprasza na cykl szkoleń e-learningowych. Najbliższe szkolenie o tytule “Moje ulubione przepisy recepturowe” będzie miało miejsce 4 kwietnia 2024 r. o godzinie 11:00.
Informacje na temat dostępnych szkoleń znajdują się na stronie: https://pl.fagron.com/pl/akademia-fagronu

Czytaj także: Lista refundacyjna – zmiany od 1 kwietnia 2024 roku

logo