Szkolenia i webinary – kwiecień 2023

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami szkoleń na kwiecień. Za większość z nich można zdobyć punkty edukacyjne.

Propozycje szkoleń na kwiecień

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji organizuje w kwietniu trzy szkolenia. Szkolenie o tytule przewodnim “Wytyczne kliniczne” odbędzie się 28 kwietnia, “Refundacja leków” odbędzie się 25 kwietnia, a szkolenie o tytule “Program Polityki Zdrowotnej” obędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2023 r.
Więcej informacji na temat tych wydarzeń znajduje się pod linkiem: https://power.aotm.gov.pl/harmonogram.php

OIA w Warszawie organizuje w kwietniu szkolenie pod tytułem “Suplementy oczne – co mówi nauka, co jest godne polecenia?”, na którym można zdobyć 2 punkty. Odbędzie się ono 11 kwietnia 2023 r. o godzinie 18:00.
Zapisy można znaleźć pod adresem: https://www.szkolenia.oia.waw.pl

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska zaprasza w ramach cyklu „Webinarowe poniedziałki z Podkarpacką Okręgową Izbą Aptekarską” na szkolenie pt.”Leczenie schorzeń trzustki„, które poprowadzi prelegent: lek. med. Agnieszka Maksymiuk-Kłos. Spotkanie online odbędzie się w poniedziałek 17 kwietnia 2023 r. o godzinie 19:00.
Informacje na temat szkoleń znajdują się na stronie: https://www.poia.pl/szkolenia/leczenie-schorzen-trzustki-

Akademia Farmaceuty zaprasza na bezpłatne szkolenie dla farmaceutów w formie hybrydowej. Najbliższy kurs odbędzie się 16 kwietnia 2023 o godzinie 9:00 – „Promocja zdrowia i profilaktyka zdrowotna w aptekach ogólnodostępnych”.
Zapisy znajdują się pod adresem: https://www.akademiafarmaceuty.edu.pl/online/kurs-23.php

Akademia Fagronu zaprasza na cykl szkoleń e-learningowych. Najbliższe szkolenie o tytule przewodnim “Leki do użytku zewnętrznego: biodostępność, efekt terapeutyczny” będzie miało miejsce 6 kwietnia 2023 r. o godzinie 11:00.
Informacje na temat szkoleń znajdują się na stronie: https://pl.fagron.com/pl/fagron-academy

Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi oraz Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie zapraszają 18 kwietnia 2023 r. o godz. 19.00 na webinar: „Realizacja recept na import docelowy”, który poprowadzi mgr farm. Marian Witkowski.
Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.oia.krakow.pl/index.php/szkolenia-i-konferencje/2402-webinar-realizacja-recept-na-import-docelowy

 

logo