Szkolenia i webinary – czerwiec 2024

Zaczął się nowy miesiąc, a więc przygotowaliśmy nowe propozycje szkoleń edukacyjnych. Udział w większości z nich daje możliwość zdobycia punktów edukacyjnych.
Technologie lekowe o wysokim poziomie innowacyjności - opinia Rady Przejrzystości AOTMiT

Propozycje szkoleń na czerwiec

25 czerwca 2024 r. o godzinie 10:00 odbędzie się szkolenie dla farmaceutów szpitalnych i przedstawicieli podmiotów leczniczych odpowiedzialnych za obszar zamówień publicznych pod tytułem: „Wszystko, co szpital powinien wiedzieć o kodach UDI i zaopatrywaniu się w wyroby medyczne”.
Zapisy do szkolenia znajdują się na stronie: https://legalwellbeing.pl/?p=312

Naczelna Izba Aptekarska zaprasza 5 czerwca o godzinie 11:00 oraz o godzinie 19:00 na posiedzenie naukowo-szkoleniowe skierowane do farmaceutów szpitalnych dotyczące działań antykorupcyjnych. W trakcie szkolenia oprócz wiedzy teoretycznej dotyczącej tego czym jest korupcja, zostaną przedstawione przykłady sytuacji, w których doszło do nadużyć oraz sposoby właściwego postępowania ze strony farmaceutów. Za udział można zdobyć 2 punkty edukacyjne tzw. „miękkie”.
Wydarzenie znajduje się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=766

Naczelna Izba Aptekarska zaprasza 11 czerwca 2024 o godzinie 18:00 na kurs zakończony testem weryfikującym wiedzę. Odbędą dwa wykłady: „Nadciśnienie tętnicze – złożony problem pacjentów, proste i skuteczne rozwiązania” (prof. dr hab. n. med. Piotr Dobrowolski) oraz „Konsultacja drobnych dolegliwości u pacjenta przewlekle chorego” (dr hab. n. farm. Agnieszka Skowron.
Zapisy na wydarzenie znajdują się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=770

12 czerwca 2024 o godzinie 19:00 odbędzie się kurs zakończony testem weryfikującym wiedzę pt. „Antykoncepcja awaryjna: omówienie wytycznych dla farmaceutów”. Za udział w webinarze można zdobyć 2 punkty edukacyjne tzw. „miękkie”.
Wydarzenie znajduje się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=772

17 czerwca o godzinie 19:00 Częstochowska Okręgowa Izba Aptekarska zaprasza na webinar, którego partnerem jest firma Synoptis Pharma. Wykład pt. „Medyczna marihuana w codziennej praktyce aptecznej” wygłosi mgr farm. Kacper Krysiak.
Zapisy znajdują się na stronie: https://www.webinarnia.nia.org.pl/?id=740

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska zaprasza 13 czerwca 2024 r. o godzinie 19:00 na szkolenie pt. „Najnowsze zmiany w prawie pracy.”.  Za udział w szkoleniu będą przyznane 2 punkty edukacyjne.
Informację na temat zapisów znaleźć na stronie: https://poia.clickmeeting.com/

Akademia Fagronu zaprasza na cykl szkoleń e-learningowych. Najbliższe szkolenie o tytule “Brymonidyny winian – nowy surowiec do receptury” będzie miało miejsce 6 czerwca 2024 r. o godzinie 11:00. Kolejny webinar pod tytułem „Moje ulubione przepisy recepturowe” odbędzie się 10 czerwca o godzinie 19:00.
Informacje na temat dostępnych webinarów znajdują się na stronie: https://pl.fagron.com/pl/akademia-fagronu

Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie zaprasza na szkolenie pod tytułem „Przegląd lekowy u pacjenta z przewlekłym zespołem wieńcowym”, które odbędzie się 5 czerwca 2024 r. o godzinie 10:00.  Za udział można zdobyć punkty edukacyjne.
Informacje na temat szkoleń i zapisów znajdują się pod adresem: https://www.szkolenia.oia.waw.pl/

5 czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się szkolenie pod tytułem „Ochrona przed słońcem i czerniakiem”.
Zapisy na wydarzenie można znaleźć pod adresem: https://www.aptekarska.pl/

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]

logo