Konferencja „Opieka farmaceutyczna od zaraz”

Konferencja "Opieka farmaceutyczna od zaraz" to III edycja wydarzenia, które do tej pory zgromadziło ponad 1000 najbardziej aktywnych i ambitnych farmaceutów. Tegoroczne konferencje odbędą się w Krakowie (17 listopada) i Warszawie (2 grudnia).

Opieka Farmaceutyczna od Zaraz: Matka i dziecko pod opieką farmaceuty to III edycja naukowo-szkoleniowej konferencji nastawionej na praktyczne wykorzystanie całości przekazywanej wiedzy w codziennej pracy. Tym razem organizatorzy skupią się na bezpieczeństwie stosowania leków i suplementów u kobiet w ciąży, karmiących i małych dzieci. Ich intencją jest również pokazać, jak zwiększyć rolę personelu aptek w zakresie poradnictwa przy I stole oraz konsultacji w ramach opieki farmaceutycznej, a także jak edukować świeżo upieczonych rodziców.

Uczestnicy poznają sposoby korzystania z najbardziej aktualnych i wiarygodnych źródeł wiedzy o laktacji i bezpieczeństwie stosowania różnych preparatów u kobiet w ciąży oraz zasady stosowania leków u pacjentów pediatrycznych. Pozwoli to rozwiać wątpliwości co do bezpieczeństwa i skuteczności leków i ziół, które dręczą na co dzień tysiące farmaceutów i techników.

Konferencja uzbroi więc uczestników w wiedzę i narzędzia, które pozwolą na bardziej kompetentną i sprawną opiekę nad matką i dzieckiem.

Nowością jest specjalna strefa opieki farmaceutycznej dostępna dla uczestników, a także osoby nierejestrowane, na której będzie można poznać nowe narzędzia OF wdrażane obecnie w Polsce, a także zapoznać się z dostępnymi na rynku inhalatorami, penami, glukometrami, ciśnieniomierzami i innym sprzętem medycznym.

Program oraz zapisy na konferencję dostępne są na stronie opiekaodzaraz.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
0 komentarzy
avatar
Komentujesz jako gość!

Brak komentarzy