REKLAMA
REKLAMA

Konferencja Nauki o Leku MKNOL 2018

Instytut Farmaceutyczny zaprasza na XI Multidyscyplinarną Konferencję Nauki o Leku MKNOL 2018, która odbędzie się w dniach 14 - 16 listopada 2018r., w Warszawie.

Hasło tegorocznej edycji MKNOL to „Przemysł dla nauki, nauka dla przemysłu”. Konferencja skierowana jest do farmaceutów, specjalistów w dziedzinie formy leku, chemików różnych specjalizacji, analityków, klinicystów oraz biochemików.

W ramach obrad przewidziano cztery moduły tematyczne obejmujące zagadnienia z obszaru nowych technik i technologii w farmacji, nowych cząsteczek i materiałów, nowych technologii syntezy, a także nowych strategii terapeutycznych oraz zagadnień dotyczących zastosowania nowoczesnych metod obliczeniowych i analizy danych w dziedzinie farmacji.

Podczas konferencji odbędą się również dwa panele dyskusyjne z udziałem uznanych ekspertów z firm farmaceutycznych, instytucji finansujących oraz przedstawicieli nauki, którzy z sukcesem wdrożyli wyniki swoich badań na rynek.

REKLAMA
REKLAMA

Organizatorzy MKNOL 2018 liczą, że  spotkanie przyczyni się do stworzenia płaszczyzny komunikacji pomiędzy reprezentantami środowisk akademickich, poszukującymi nowych rozwiązań w dziedzinie szeroko pojętych badań nad lekiem, oraz reprezentantami świata przemysłu, którzy podejmują wysiłek i ryzyko dalszego rozwoju nowych technologii w dziedzinie farmacji.

Więcej informacji na stronie: www.mknol.eu

REKLAMA
REKLAMA

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]