REKLAMA
REKLAMA

EAHP: zarządzenie i przywództwo

W dniach 5 i 6 października 2018 r. Europejskie Stowarzyszenie Farmaceutów Szpitalnych (EAHP) zorganizuje swój pierwszy Synergy Masterclass na temat zarządzania i przywództwa.

To nowo powstałe wydarzenie Synergy ma na celu zapewnienie pracownikom służby zdrowia i profesjonalistom z branży, niezależnie od ich stanowiska, ciągłego dokształcania się w najbardziej przełomowych kwestiach i najbardziej potrzebnych tematach w szpitalu.

Pracownicy służby zdrowia biorący udział w Synergy Masterclass – Management & Leadership zbadają innowacyjne podejścia do zarządzania i techniki, które pomagają w rozwoju poszczególnych członków zespołu. Poprzez połączenie prezentacji i warsztatów każdy uczestnik dowie się więcej o elementach stanowiących zarządzanie i przywództwo oraz będzie mógł rozpoznać odpowiednie poziomy zarządzania. Praktyczne elementy Masterclass wywołają myślenie o tym, które podejście zastosować w danej sytuacji i pozwalają na bezpośrednie zastosowanie narzędzi i strategii.

Rejestracja jest otwarta zarówno dla członków EAHP, jak i osób niebędących członkami zainteresowanymi poprawą ich umiejętności zarządzania i przywództwa. Obowiązują następujące opłaty:

REKLAMA
REKLAMA

Osoby niebędące członkami 400 EUR (bez VAT)
Członkowie EAHP 200 € (bez VAT)

Nie przegap okazji, aby dołączyć do pierwszej klasy Synergy Masterclass. Rejestracja na to dwudniowe wydarzenie odbywające się w Brukseli w Belgii jest otwarta do 10 sierpnia 2018. Zarejestruj się szybko, ponieważ dostępne są tylko ograniczone miejsca!

Jeśli masz pytania, wyślij wiadomość e-mail na adres registration@eahp.eu, aby uzyskać więcej informacji.

Rejestracja TUTAJ

Program i więcej informacji TUTAJ

REKLAMA
REKLAMA

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]