EAHP: zaproszenie na 24. kongres Stowarzyszenia

Europejskie Stowarzyszenie Farmaceutów Szpitalnych z przyjemnością zaprasza na 24. Kongres EAHP, który odbędzie się w Barcelonie w dniach 27-29 marca 2019 r.

Tematem przyszłorocznego Kongresu jest:

„Spersonalizowana Apteka Szpitalna – zaspokajanie potrzeb każdego pacjenta”

Sam tytuł mówi dużo. Początki apteki były bardzo spersonalizowane, a ostatnio odkrywamy na nowo potrzebę dostosowanego leczenia i podejścia do leczenia dla różnych grup pacjentów i osób. Program naukowy Kongresu jest również dostosowany do potrzeb indywidualnych farmaceutów szpitalnych i ich grup interesu, ponieważ Kongres oferuje możliwość wyboru między wieloma sesjami równoległymi, prezentacjami programowymi, warsztatami i sympozjami. EAHP uważa, że ​​rola farmaceutów szpitalnych w spersonalizowanym leczeniu jest kluczem do sukcesu. Dlatego przygotowujemy zaawansowany program, który posłuży za źródło wiedzy i inspiracji, które są potrzebne do naszej przyszłej roli i zaangażowania w spersonalizowane leki.

Kongres EAHP jest również okazją do spotkania kolegów z Europy i całego świata, wymiany doświadczeń i pomysłów oraz uczenia się od siebie nawzajem. EAHP wspiera postęp w dziedzinie farmacji szpitalnej, z korzyścią dla naszych pacjentów. Dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami jest z pewnością jednym z najlepszych sposobów na przyspieszenie naszego sukcesu. Kongres EAHP, największy kongres dot. aptekach szpitalnych w Europie, zapewnia optymalną platformę dla tego dzielenia się i edukacji, ale także dla czystej radości ze spotkania z farmaceutami, współpracownikami i przyjaciółmi.

Podobał się artykuł? Podziel się!
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
0 komentarzy
avatar
Komentujesz jako gość!

Brak komentarzy