REKLAMA
REKLAMA

EAHP: Rejestracja udziału w Synergy Masterclass wciąż otwarta!

Europejskie Stowarzyszenie Farmaceutów Szpitalnych zachęca wszystkich farmaceutów szpitalnych do udziału w pierwszej edycji szkolenia Synergy Masterclass. Dwudniowe spotkanie dla profesjonalistów zatrudnionych w ochronie zdrowia będzie poświęcone zagadnieniom związanym z przywództwem, innowacyjnymi strategiami zarządzania produktami leczniczymi, podejmowaniem decyzji oraz budowaniem i rozwojem zespołu.

Prezentacje wybitnych wykładowców i interesujący program szkolenia pozwolą uczestnikom na uzyskanie wiedzy o aktualnych i przyszłych trendach w zarządzaniu i przywództwie w farmacji i ochronie zdrowia. Szkolenie jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami z różnych dziedzin. Uczestnicy biorący udział w pełnym szkoleniu otrzymają ceryfikaty ACPE.

Tegoroczna edycja szkolenia odbędzie się w dniach 5-6 października 2018 roku w Brukseli. Rejestracja jest otwarta tylko do 15 września 2018 roku, a więcej informacji na temat szkolenia wraz z formularzem rejestracyjnym można znaleźć pod adresem:

http://www.eahp.eu/synergy-masterclass/events/leadership/registration

REKLAMA
REKLAMA

 

REKLAMA
REKLAMA

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]