EAHP: Rejestracja udziału w Synergy Masterclass wciąż otwarta!

Europejskie Stowarzyszenie Farmaceutów Szpitalnych zachęca wszystkich farmaceutów szpitalnych do udziału w pierwszej edycji szkolenia Synergy Masterclass. Dwudniowe spotkanie dla profesjonalistów zatrudnionych w ochronie zdrowia będzie poświęcone zagadnieniom związanym z przywództwem, innowacyjnymi strategiami zarządzania produktami leczniczymi, podejmowaniem decyzji oraz budowaniem i rozwojem zespołu.

Prezentacje wybitnych wykładowców i interesujący program szkolenia pozwolą uczestnikom na uzyskanie wiedzy o aktualnych i przyszłych trendach w zarządzaniu i przywództwie w farmacji i ochronie zdrowia. Szkolenie jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami z różnych dziedzin. Uczestnicy biorący udział w pełnym szkoleniu otrzymają ceryfikaty ACPE.

Tegoroczna edycja szkolenia odbędzie się w dniach 5-6 października 2018 roku w Brukseli. Rejestracja jest otwarta tylko do 15 września 2018 roku, a więcej informacji na temat szkolenia wraz z formularzem rejestracyjnym można znaleźć pod adresem:

http://www.eahp.eu/synergy-masterclass/events/leadership/registration

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
0 komentarzy
avatar
Komentujesz jako gość!

Brak komentarzy