REKLAMA
REKLAMA

Zapraszamy na Warsaw Pharmacy Show!

Warsaw Pharmacy Show to pierwsze, niezależne Międzynarodowe Targi farmaceutyczne oraz Kongres Bezpiecznej Terapii. Odbędą się w majowy weekend, 18-19 maja, na terenie Global EXPO, w Warszawie.

Nie tylko dla farmaceutów

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do farmaceutów, ale również do lekarzy, studentów i wszystkich osób zainteresowanych profilaktyką i tematyką prozdrowotną.

„W trosce o dobro pacjenta” to hasło obrazuje główny cel Warsaw Pharmacy Show, jakim jest zacieśnienie współpracy między farmaceutą i lekarzem, zwiększenie efektywności opieki medycznej oraz ukazanie możliwości jakie niesie współczesna farmacja i technologia.

Promujemy rozwój polskiego rynku farmaceutycznego oraz pokazujemy aspekty opieki farmaceutycznej na rynku brytyjskim (pokoje konsultacyjne z nowoczesną diagnostyką). Dodatkowo do dyspozycji uczestników będzie m.in. Mammobus i Diabetobus).

REKLAMA
REKLAMA

Kładziemy nacisk na opiekę farmaceutyczną – Kongres Bezpiecznej Terapii

Przewidziano szereg szkoleń na punkty twarde z zakresu OF w tematyce alergologii z elementami pediatrii oraz diabetologii, a także tematy dodatkowe związane z karierą, biznesem i prawem.

Wykłady inauguracyjne wygłoszą m. in. prof. Kozłowska-Wojciechowska (kierownik Zakładu Farmacji Klinicznej i Opieki Farmaceutycznej na Wydziale Farmaceutycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego), dr Grzegorz Cessak (Prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych), mgr Irena Rej (Prezes Izby Gospodarczej „Farmacja Polska”), mgr Michał Byliniak (Prezes Warszawskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej).

W stronę biznesu

Z myślą o relacjach biznesowych powstanie International Meeting Point, a także otwarta dla odwiedzających Targi, strefa prezentacji firm. Wśród wystawców będą firmy z Polski, a także z : Australii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Litwy. To świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów i międzynarodowej współpracy.

Rejestracja online

Sprzedaż biletów, a także zapisy na Kongres, odbywają się online po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na stronie Pharmacy Show.

Godziny: sobota, 18 maja 9.00-18.00, niedziela, 19 maja, 10.00-17.00

Dołącz do nas! www.facebook.com/WarsawPharmacyShow/

REKLAMA
REKLAMA

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]