REKLAMA
REKLAMA

XIV Konferencja Naukowa Ogólnopolskiej Sekcji Żywienia Do i Pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego

Ogólnopolska Sekcja Żywienia Do i Pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego zaprasza na XIV Konferencję pod hasłem: „Dwie drogi - jeden cel. Żywienie enteralne i pozajelitowe w zależności od stanu klinicznego pacjenta.”

Konferencja Naukowa Ogólnopolskiej Sekcji Żywienia Do i Pozajelitowego

Konferencja odbędzie się w dniach 15-16 listopada w Warszawie.

Plan konferencji składa się z kilku części:

  • Wykłady, które obejmą problem diagnostyki i leczenia nieswoistych chorób zapalnych jelit i stosowania probiotyków. Dodatkowo wykładowcy poruszą kwestie doboru terapii żywieniowej w zależności od stanu klinicznego pacjenta, wybór drogi podania, podawanie leków przez sztuczne dostępy oraz problem zespołu ponownego odżywienia.
  • Sesja, w której swoje doniesienia przedstawią farmaceuci szpitalni zajmujący się w swojej codziennej praktyce terapią żywieniową.
  • Warsztaty praktyczne, których celem będzie przekazanie praktycznych umiejętności, które pomogą w codziennej pracy farmaceuty szpitalnego.

Konferencja została zakwalifikowana jako kurs z zakresu Terapii Żywieniowej, kończący się przyznaniem „twardych” punktów edukacyjnych. Szczegółowy program i link do rejestracji dostępny na stronie Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego w zakładce konferencje i zjazdy.

REKLAMA
REKLAMA

Pełna treść zaproszenia.

REKLAMA
REKLAMA

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]