Wielkopolskie Dni Badań Klinicznych i Naukowych – w kierunku innowacji

Dziś ma miejsce organizowana przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu konferencja pt. "Wielkopolskie Dni Badań Klinicznych i Naukowych - w kierunku innowacji". Odbędzie się ona w godz 9:00-16:00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP przy ul. Przybyszewskiego 37a w Poznaniu.

Konferencja poruszać będzie tematykę nowoczesnych technologii medycznych, które stanowią jeden z obszarów inteligentnych specjalizacji Wielkopolski. Przewodnim motywem spotkania będzie efektywna współpraca nauki z przemysłem, która jest dźwignią podnoszącą konkurencyjność naszego regionu.

Konferencja podzielona została na trzy atrakcyjne sesje tematyczne, w trakcie których topowi wykładowcy omówią gorące tematy i trendy w badaniach klinicznych.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z 6 października 2004 r. w sprawie sposobu dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów i udokumentowanej liczby godzin uczestnictwa w konferencji, lekarzowi przysługuje 5 punktów edukacyjnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Szczegółowy program konferencji dostępny jest pod tym linkiem.

Źródło: UMP.edu.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Email this to someone
email
0 komentarzy
avatar
Komentujesz jako gość!