Nominacja Prezes Naczelnej Izby Aptekarskiej w Plebiscycie Kobiety Medycyny 2019

Elżbieta Piotrowska – Rutkowska została nominowana w Plebiscycie Kobiety Medycyny 2019. Jest to 6. edycja konkursu, w którym wybierane są wyjątkowe kobiety związane z medycyną i ochroną zdrowia.

Codziennie można oddawać 1 głos na wybraną kandydatkę, która poprzez swoje zaangażowanie i oddanie w pracę zawodową zasługuje na wyróżnienie. Głosowanie trwa od 8 marca do 15 kwietnia 2019 roku.

Organizatorem konkursu jest redakcja portali „Kobiety i Medycyna” oraz „Portale Medyczne”. Natomiast partnerem Plebiscytu jest Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier”.

W tym roku o tytuł Kobiety Medycyny powalczy Pani Elżbieta Piotrowska – Rutkowska, która obejmując stanowisko Prezesa NIA dąży do eliminacji wszelkich patologii w środowisku aptekarskim. W szczególności promuje apteki prowadzone przez wykwalifikowanych farmaceutów.

17 kwietnia 2019 r. na stronach internetowych www.portalemedyczne.pl oraz www.kobietymedycyny.pl zostaną opublikowane oficjalne wyniki konkursu. Zwieńczeniem plebiscytu będzie uroczysta gala, która odbędzie się w maju 2019 roku. Na niej, zostanie wręczona statuetka dla zwyciężczyni konkursu oraz upominki i dyplomy dla 5 kobiet, z najwyższą liczbą głosów.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi, wyjątkowymi sylwetkami kandydatek. Zapraszamy również do codziennego oddawania głosów.

Więcej o plebiscycie.

 

Źródło: NIA

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]