REKLAMA
REKLAMA

Nominacja Prezes Naczelnej Izby Aptekarskiej w Plebiscycie Kobiety Medycyny 2019

Elżbieta Piotrowska – Rutkowska została nominowana w Plebiscycie Kobiety Medycyny 2019. Jest to 6. edycja konkursu, w którym wybierane są wyjątkowe kobiety związane z medycyną i ochroną zdrowia.

Codziennie można oddawać 1 głos na wybraną kandydatkę, która poprzez swoje zaangażowanie i oddanie w pracę zawodową zasługuje na wyróżnienie. Głosowanie trwa od 8 marca do 15 kwietnia 2019 roku.

Organizatorem konkursu jest redakcja portali „Kobiety i Medycyna” oraz „Portale Medyczne”. Natomiast partnerem Plebiscytu jest Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier”.

W tym roku o tytuł Kobiety Medycyny powalczy Pani Elżbieta Piotrowska – Rutkowska, która obejmując stanowisko Prezesa NIA dąży do eliminacji wszelkich patologii w środowisku aptekarskim. W szczególności promuje apteki prowadzone przez wykwalifikowanych farmaceutów.

REKLAMA
REKLAMA

17 kwietnia 2019 r. na stronach internetowych www.portalemedyczne.pl oraz www.kobietymedycyny.pl zostaną opublikowane oficjalne wyniki konkursu. Zwieńczeniem plebiscytu będzie uroczysta gala, która odbędzie się w maju 2019 roku. Na niej, zostanie wręczona statuetka dla zwyciężczyni konkursu oraz upominki i dyplomy dla 5 kobiet, z najwyższą liczbą głosów.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi, wyjątkowymi sylwetkami kandydatek. Zapraszamy również do codziennego oddawania głosów.

Więcej o plebiscycie.

 

Źródło: NIA

 

REKLAMA
REKLAMA

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]