REKLAMA
REKLAMA

III edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Studentów i Absolwentów Wydziałów Farmaceutycznych w Piłce Siatkowej!

W dniach 10-12 maja, w Lublinie zostanie zorganizowana kolejna edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Studentów i Absolwentów Wydziałów Farmaceutycznych w Piłce Siatkowej. Sprawdź szczegóły!

Pracownicy Wydziału Farmaceutycznego w Lublinie po raz trzeci będą gościć farmaceutyczno-siatkarskie drużyny z całej Polski.

„Zachęceni wspaniałą sportową atmosferą i dobrymi wspomnieniami z poprzednich edycji oraz zainteresowaniem wydarzeniem drużyn biorących udział w Mistrzostwach w zeszłych latach, z przyjemnością organizujemy ich kolejną edycję. Głównym celem organizatorów jest chęć integracji naszej, jakże szerokiej, społeczności zawodowej, zarówno obecnej jak i przyszłej. Dlatego też serdecznie zachęcamy do udziału zarówno STUDENTÓW jak i ABSOLWENTÓW wydziałów farmaceutycznych w Polsce i liczymy, że rywalizację podejmie jak najwięcej drużyn!”

Mistrzostwa odbędą się w dniach 10-12 maja w hali sportowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przy ul. Chodźki 15.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Mistrzostwach. W zawodach mogą brać udział farmaceuci, absolwenci i studenci Wydziałów Farmaceutycznych. Dopuszcza się udział maksymalnie dwóch osób, które nie ukończyły Wydziału Farmaceutycznego (ale są pracownikami wydziału).

REKLAMA
REKLAMA

Formularz rejestracyjny do Mistrzostw.

Więcej szczegółów na stronie ltwnf.org.

 

Źródło: ltwnf.org

REKLAMA
REKLAMA

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]