EAHP: Wstępny program Synergy Masterclass 2019

Europejskie Stowarzyszenie Farmaceutów Szpitalnych (EAHP) w październiku tego roku planuje II Edycję Synergy Masterclass. Tym razem szkolenie będzie poświęcone zamówieniom, przetargom i procesom decyzyjnym w szpitalach. Sprawdź szczegóły programu.

Kolejne szkolenie Synergy Masterclass pt. „Zamówienia, przetargi i procesy decyzyjne w warunkach szpitalnych” zaplanowane jest na 4 i 5 października bieżącego roku (czytaj więcej: EAHP: zaproszenie na Synergy Masterclass 2019). Podczas  dwudniowego spotkania farmaceuci szpitalni będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat unijnego prawodawstwa, zamówień i przetargów na poziomie krajowym, regionalnym i szpitalnym opartych nie tylko o cenię, ale również o jakość, bezpieczeństwo i innowację.

Po wysłuchaniu wykładów, uczestnicy będą znali odpowiedzi na wiele nurtujących  pytań w kontekście zamówień nowych leków do szpitala, prawidłowego przeprowadzenia zamówienia  publicznego  i wyboru najlepszych ofert, oraz nabywania wyrobów i gazów medycznych.

Ponadto dla farmaceutów szpitalnych planowane są  praktyczne warsztaty dotyczące rozwiązywania problemów jakie mogą generować zamówienia publiczne, oceny procesu udzielania zamówienia i jego wyniku, a także sztuki negocjacji w praktyce szpitalnej.

Cały program II Edycji Synergy Masterclass 2019 znajdziesz tutaj.

Szkolenia organizowane przez EAHP to akredytowane przez ACPE jedno- lub dwudniowe minikongresy, które koncentrują się na tematach najbardziej przełomowych i najbardziej potrzebnych farmaceutom szpitalnym i pracownikom służby zdrowia.

 

 

Źródło: IK/EAHP

 

 

 

 

logo