Dzień Farmaceuty

14 maja to wyjątkowy czas dla wszystkich farmaceutów. To właśnie na ten dzień przypada Międzynarodowy Dzień Farmaceuty. Jednak dla zdecydowanej większości z nas ten dzień jest typowym dniem pracy, związanym z działaniem na rzecz pacjentów.

Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej, Elżbieta Piotrowska-Rutkowska złożyła dziś wszystkim farmaceutom życzenia, zwracając się słowami:

„Drodzy Farmaceuci,

życzę Wam satysfakcji z wykonywanego zawodu, tak aby Wasza wiedza i umiejętności zostały w pełni wykorzystane i docenione. Życzę Wam również realizacji celów, zarówno zawodowych, jak i osobistych.”

Do życzeń Pani Prezes przyłącza się cała Redakcja serwisu AptekaSzpitalna.pl – niech każdy dzień bycia farmaceutą sprawia, że będziemy dumni z tego, co robimy dla pacjentów!

Z okazji przypadającego dzisiaj Międzynarodowego Dnia Farmaceuty, przez najbliższy tydzień, na serwisach internetowych należących do Grupy Farmacja.net będą pojawiały się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. W akcji biorą udział serwisy MGR.FARM, AptekaSzpitalna.pl, Farmacja.pl, Recepty.edu.pl, Farmacja.net i Receptura.pl. Już dzisiaj można wziąć udział w konkursie naszego serwisu! Linki do konkursów znajdziecie na stronie farmaceuta.pl . Codziennie, między 14 a 18 maja będą pojawiały się tam nowe konkursy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
0 komentarzy
avatar
Komentujesz jako gość!

Brak komentarzy