REKLAMA
REKLAMA

Dzień Farmaceuty

14 maja to wyjątkowy czas dla wszystkich farmaceutów. To właśnie na ten dzień przypada Międzynarodowy Dzień Farmaceuty. Jednak dla zdecydowanej większości z nas ten dzień jest typowym dniem pracy, związanym z działaniem na rzecz pacjentów.

Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej, Elżbieta Piotrowska-Rutkowska złożyła dziś wszystkim farmaceutom życzenia, zwracając się słowami:

„Drodzy Farmaceuci,

życzę Wam satysfakcji z wykonywanego zawodu, tak aby Wasza wiedza i umiejętności zostały w pełni wykorzystane i docenione. Życzę Wam również realizacji celów, zarówno zawodowych, jak i osobistych.”

Do życzeń Pani Prezes przyłącza się cała Redakcja serwisu AptekaSzpitalna.pl – niech każdy dzień bycia farmaceutą sprawia, że będziemy dumni z tego, co robimy dla pacjentów!

Z okazji przypadającego dzisiaj Międzynarodowego Dnia Farmaceuty, przez najbliższy tydzień, na serwisach internetowych należących do Grupy Farmacja.net będą pojawiały się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. W akcji biorą udział serwisy MGR.FARM, AptekaSzpitalna.pl, Farmacja.pl, Recepty.edu.pl, Farmacja.net i Receptura.pl. Już dzisiaj można wziąć udział w konkursie naszego serwisu! Linki do konkursów znajdziecie na stronie farmaceuta.pl . Codziennie, między 14 a 18 maja będą pojawiały się tam nowe konkursy.

REKLAMA
REKLAMA

 

REKLAMA
REKLAMA

Jak oceniasz artykuł?

Twoja ocena: Jeszcze nie oceniłeś/aś artykułu

Udostępnij tekst w mediach społecznościowych

0 komentarzy - napisz pierwszy Komentujesz jako gość [ lub zarejestruj]