MIĘDZYNARODOWY PROGRAM STAŻY ZAWODOWYCH...

Drukuj
Utworzono: środa, 19, kwiecień 2017

          Międzynarodowy Program Staży Zawodowych dla polskich farmaceutów organizowanego przez  Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z Sociedad Española de Farmacia Hospitalaria

          Program powstał z myślą o farmaceutach szpitalnych, którzy w dynamiczny sposób pragną rozwijać się zawodowo poprzez poszerzanie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, w oparciu o naukę i wymianę doświadczeń w międzynarodowym środowisku. Organizacja Programu w ramach nawiązanej współpracy pomiędzy Naczelną Izbą Aptekarska, a Sociedad Española de Farmacia Hospitalaria to pierwszy krok w budowaniu trwałych relacji zawodowych polskiego środowiska farmaceutycznego z farmaceutami z zagranicy.

więcej 

Komentarze   

 
+8 #2 mgr 2017-05-02 09:13
Oby więcej takich inicjatyw. Apel do NIA, zamiast pakować kasę np. w turnieje piłkarskie, dofinansujcie staże zagraniczne. W przeciwnym wypadku nigdy nie dogonimy zachodniej farmacji szpitalnej (nie wykształcimy fachowej kadry).
Cytować
 
 
+9 #1 Janek 2017-04-21 05:41
Cieszę się że jest taka inicjatywa,po zapoznaniu się z regulaminem mam jednak wątpliwości, czy będą chętni do "wykupienia" stażu. 3000 + wszelkie koszty?
Pozdrawiam,
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MECENAT

                              


Copyright © 2017 farmacja.net sp. z o. o.

Kontakt   Nota prawna    Regulamin   Reklama  

Copyright © 2007 - 2017 - D-FARMA-Wszelkie prawa zastrzezone