SPOTKANIE PRZEDSTAWICIELI NIA W MZ

Drukuj
Utworzono: środa, 22, czerwiec 2016

          W dniu 13 czerwca 2016 roku w Ministerstwie Zdrowia odbyło się spotkanie przedstawicieli Departamentu Polityki Lekowej i Farmacji z farmaceutami szpitalnymi reprezentującymi Naczelną Izbę Aptekarską. Tematem spotkania była problematyka dot. aptek szpitalnych w świetle Zintegrowanego Systemu Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi. NIA reprezentowały: mgr farm. Ewa Steckiewicz - Bartnicka - Koordynator Komisji ds. Farmacji Szpitalnej, mgr farm. Alina Górecka, mgr farm. Katarzyna Rogala, mgr farm. Joanna Bystrzyńska-Goryszewska, mgr farm. Katarzyna Kałwa, mgr farm. Ewa Pomorska.

źródło: NIA

Dariusz Smoliński

REDAKTOR

Komentarze   

 
0 #4 Farmaceutka 2016-08-06 09:14
Skład Komisji trochę żenujący. Kałwa owszem umie skutecznie zwrócić uwagę, ale na kogoś... Nie ma umiejętności perswazji czy argumentowania. Nie potrafi też wczuwać się w innych, więc będzie mało skuteczna w takich negocjacjach. Jako farmaceuta jest dobra i powinna skupić się na pracy w aptece.
Cytować
 
 
-3 #3 steewa 2016-06-30 12:34
Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Uważałam,ze w spotkaniu w którym uczestniczy ze strony MZ, 7 osób winni uczestniczyć farmaceuci z kilku szpitali o różnych profilach.Każdy z nas ma inny system komputerowy i sam najlepiej wie jakie ma wady i zalety.Zaprezen towanie wydolności systemów i możliwości w świetle raportowania do ZSMOPL było celem spotkania. Okazało się,że nie jest to proste i MZ wie z czym ma się zmierzyć.
Ze swojej strony dziękuję wszystkim koleżankom,któr e zgodziły się na uczestniczenie w spotkaniu i poświęcenie czasu.
Co do osoby Pana mgr Dariusza Smolińskiego,kt órego bardzo cenię, sama namawiałam do startowania w wyborach do NRA.Jednak odmówił.
Liczę na wsparcie i współpracę.
Pozdrawiam,
Ewa Steckiewicz-Bar tnicka
Cytować
 
 
+16 #2 Kibic 2016-06-27 05:56
Po prostu Go "wykosili" w wyborach. Taki już zwyczaj w samorządzie, tak jak w partii politycznej, a czasem nawet gorzej.
Cytować
 
 
+37 #1 Marysia 2016-06-22 09:34
Więcej ich nie mogli posłać.Poruszan y problem, "najważniejszy dla naszego środowiska"
Panie Darku dlaczego nas Pan opuścił...
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MECENAT

                              


Copyright © 2017 farmacja.net sp. z o. o.

Kontakt   Nota prawna    Regulamin   Reklama  

Copyright © 2007 - 2017 - D-FARMA-Wszelkie prawa zastrzezone