DFS VI KADENCJI-PODSUMOWANIE

Drukuj
Utworzono: niedziela, 10, styczeń 2016

Szanowne Koleżanki/Szanowni Koledzy Szpitalnicy!

          Dobiega końca moja misja jako Koordynatora Departamentu Farmacji Szpitalnej Naczelnej Rady Aptekarskiej. Pod koniec stycznia 2016 roku, odbędzie się w Jachrance k. Warszawy VII Krajowy Zjazd Aptekarzy, który wybierze nowe Władze i przedstawicieli naszego zawodu.

          W związku z powyższym na zakończenie swojej 4 letniej kadencji, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy mnie wspierali w pracy na rzecz naszego niezbyt licznego środowiska farmaceutów szpitalnych. Farmaceutom reprezentującym w Naczelnej Radzie Aptekarskiej apteki szpitalne. Tutaj szczególne podziękowania za swój wkład pracy w naszym departamencie należą się dwojgu osobom: Panu Magistrowi Pawłowi Piotrowskiemu, który zajmował się sprawami zagranicznymi, współpracą z EAHP, brał czynny udział w wypracowaniu jakże warznego dokumentu jakim jest Europejska Deklaracja Farmacji Szpitalnej, uczestniczył ze mną w wielu spotkaniach z przedstawicielami Władz Państwowych oraz Panu Magistrowi Walentemu Zajdlowi z którym co prawda niekiedy zdarzyło mi się mieć odmienne zdanie, ale zawsze działało to mobilizująco i dawało pozytywne efekty.

          Dziękuję także za niezliczone propozycje legislacyjne, merytoryczne uwagi do projektów procedowanych aktów prawnych, pracę na rzecz rozwoju farmacji szpitalnej w swoich regionach, szpitalach oraz po prostu dobre słowo bardzo wielu innym anonimowym farmaceutom z naszych aptekach szpitalnych,  Sekcji Prawnej PTFarm, Sekcji Żywienia do i poza jelitowego PTFarm, Sekcji Farmacji Onkologicznej PTfarm, PSFO oraz Konsultantom wojewódzkim z dziedziny farmacji szpitalnej, z naszym Konsultantem Krajowym Panem Profesorem Edmundem Grześkowiakiem na czele.

          Poniżej zamieściłem krótkie sprawozdanie z pracy Departamentu Farmacji Szpitalnej Naczelnej Rady Aptekarskiej VI Kadencji (wszelkie informacje dotyczące naszych spraw były i są na bieżąco zamieszczane od początku  mojej kadencji na naszej stronie).

SPRAWOZDANIE

Pozdrawiam serdecznie 

Dariusz Smoliński

Koordynator DFS NRA

MECENAT

                              


Copyright © 2017 farmacja.net sp. z o. o.

Kontakt   Nota prawna    Regulamin   Reklama  

Copyright © 2007 - 2017 - D-FARMA-Wszelkie prawa zastrzezone