Artykuły

Czy apteka szpitalna może sprzedawać innym podmiotom leczniczym wyroby medyczne...

Drukuj
Utworzono: wtorek, 20, maj 2014

Czy apteka szpitalna może sprzedawać innym podmiotom leczniczym wyroby medyczne (materiały opatrunkowe)? Ustawa - Prawo farmaceutyczne w art. 106 odnosi się jedynie do leków nie wspominając o wyrobach medycznych.

źródło/więcej:www.wolterskluwer.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MECENAT

                              


Copyright © 2017 farmacja.net sp. z o. o.

Kontakt   Nota prawna    Regulamin   Reklama  

Copyright © 2007 - 2017 - D-FARMA-Wszelkie prawa zastrzezone