Wstęp.

Drukuj
Utworzono: wtorek, 01, styczeń 2013

Szanowni Państwo!

Serdecznie witamy w dziale poświęconym zagadnieniom związanym z szeroko pojętą farmacją onkologiczną. Znajdziecie tu Państwo szereg informacji niezbędnych w codziennej pracy farmaceuty onkologicznego. Materiały zawarte w tym dziale tworzone są na podstawie regulacji prawnych, zaleceń i standardów, doniesień i publikacji naukowych, a także na podstawie własnych doświadczeń zawodowych autorów.

Mamy nadzieję, że zawarta w dziale „Farmacja Onkologiczna” wiedza okaże się dla Państwa pomocna w codziennej praktyce zawodowej, tak aby pacjenci onkologiczni otrzymywali możliwie najskuteczniejszą terapię, połączoną z fachową  opieką farmaceutyczną. Intencją utworzenia tego działu jest również  zapewnienie maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa pracy farmaceutom onkologicznym, oraz pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Dział  „Farmacja Onkologiczna” jest podzielony tematycznie. Wybierając interesujące Państwa zagadnienie znajdziecie Państwo szereg usystematyzowanych informacji na dany temat.

Materiały zawarte w tym dziale mają charakter materiałów otwartych. Zachęcamy Państwa do wykorzystywania ich w swoich miejscach pracy, ale również do włączenia się w ich tworzenie i modyfikacje. Serdecznie zachęcamy do dyskusji tematycznej, oraz do zgłaszania uwag, tak aby dział „Farmacja onkologiczna” był platformą pomocną każdemu zainteresowanemu tą tematyką farmaceucie w Polsce.

Z poważaniem

mgr farm. Monika Augustyn,

mgr farm. Marcin Bochniarz

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MECENAT

                               

Kontakt   Nota prawna    Regulamin   Reklama  

Copyright © 2007 - 2017 - D-FARMA-Wszelkie prawa zastrzezone