5/4/2012 - Z PRACY DEPARTAMENTU FARMACJI SZPITALNEJ NRA

Drukuj
Utworzono: piątek, 27, kwiecień 2012

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

W imieniu Departamentu Farmacji Szpitalnej NRA, które oficjalnie reprezentuje polskich farmaceutów szpitalnych w EAHP (European Association of Hospital Pharmacists), serdecznie zapraszam Kierowników Aptek Szpitalnych (lub innego magistra farmacji z danej apteki szpitalnej) do wpisania się na listę zarejestrowanych członków EAHP.           

Daje to możliwość otrzymywania papierowej wersji czasopisma "European Journal of Hospital Pharmacy"  - EJHP, które jest współtworzone przez farmaceutów szpitalnych z krajów członkowskich dla farmaceutów szpitalnych oraz dostęp do wersji elektronicznej (materiały są dostępne wyłącznie w języku angielskim!).

Istotnym celem jest także zaangażowanie jak największej grupy farmaceutów szpitalnych w reprezentowanie naszego kraju na forum europejskim np. w przypadkach ankiet dotyczących sytuacji farmacji szpitalnej w Polsce lub zaproszeń do udziału w szkoleniach i seminariach organizowanych przez EAHP.

Koszty składki członkowskiej pokrywane są przez Naczelną Izbę Aptekarską, więc osoby zainteresowane proszone są jedynie o podanie danych swojej apteki:

- tytuł zawodowy

- imię i nazwisko

- stanowisko

- nazwa szpitala

- adres (ulica i numer, kod pocztowy, miejscowość)

- adres e-mail

Dane prosimy przesyłać do Korespondenta Krajowego EAHP - mgr farm. Anny Giżyckiej: (w języku polskim, bez polskich znaków).

PS. Zapraszam również do przesyłania artykułów, które chcieliby Państwo opublikować w EJHP. Poszukujemy także osób, które zechciałyby zostać recenzentami dla EJHP - ekspertów w swoich dziedzinach, aby zapewnić odpowiedni poziom merytoryczny publikowanych materiałów.

Kontakt:  Anna Giżycka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Z góry dziękuję za zaangażowanie.

Z poważaniem

mgr farm. Dariusz Smoliński

Koordynator Departamentu Farmacji Szpitalnej NRA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MECENAT

                               

Kontakt   Nota prawna    Regulamin   Reklama  

Copyright © 2007 - 2017 - D-FARMA-Wszelkie prawa zastrzezone