ANKIETA EAHP

Drukuj
Utworzono: wtorek, 02, listopad 2010

 Szanowne Koleżanki i Koledzy z Aptek Szpitalnych.

 

          Niedawno przy wsparciu NIA, OIA oraz osobiście zbierałem informacje adresowe (ze szczególnym uwzględnieniem oficjalnych adresów e-mail) Aptek Szpitalnych oraz Działów Farmacji Szpitalnej w poszczególnych Izbach. Dane te są potrzebne do przeprowadzenia dla EAHP anonimowej ankiety dotyczącej szeroko pojętej Farmacji Szpitalnej w poszczególnych krajach członkowskich.
          Do każdego, od kogo posiadam adres e-mail jest wysyłany pocztą elektroniczną, unikalny link (dla każdego szpitala inny odnośnik) do strony, na której będziecie mogli Państwo wypełnić ankietę dotyczącą swojej jednostki. Będzie ją można uzupełniać etapami w zależności od posiadanego czasu. Miejsca, które Państwa nie dotyczą proszę zostawić puste. Ankieta jest po otwarciu na stronie (w tym celu należy kliknąć znajdujący się na jej dole „przycisk” )

w języku angielskim. Niemniej postarałem się o jej tłumaczenie, ponieważ mam świadomość, że nie wszystkie osoby są angielskojęzyczne (do ściągnięcia poniżej)
          Ostateczny termin jej wypełnienia upływa 19 listopada 2010 roku, wtedy badanie zostanie zakończone.
          Wierzę, że Farmaceuci Szpitalni w naszym kraju staną na wysokości zadania i rzetelnie będą wypełniać ankiety one - line. Ma to ogromne znaczenie, gdyż, czym więcej osób wypełni badanie, tym bardziej realny będzie obraz Aptek Szpitalnych w naszym kraju. Będziemy mogli pokazać na arenie międzynarodowej, że Farmaceuci Szpitalni w Polsce, potrafią w sytuacjach, kiedy się od nich tego wymaga z pełnym zaangażowaniem, podejść do ważnych spraw dotyczących naszej pracy.

Do ściągnięcia:

Ankieta w j. polskim !!! 

Z góry dziękuję w imieniu EAHP za poświęcony czas w  wypełnianiu ankiety.
                                                                                            

Koordynator badania na Polskę
mgr farm. Dariusz Smoliński

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MECENAT

                               

Kontakt   Nota prawna    Regulamin   Reklama  

Copyright © 2007 - 2017 - D-FARMA-Wszelkie prawa zastrzezone