MARCIN CZECH TAKŻE O FARMACEUTACH SZPITALNYCH

"(...)Szczególnie rola farmaceutów szpitalnych będzie z roku na rok rosła z uwagi na indywidualne podejście do farmakoterapii, tworzenie komitetów terapeutycznych, receptariuszy czy racjonalizację farmakoterapii w ramach wdrażanej sieci szpitali...

źródło/więcej:pulsfarmacji.pl

Dariusz Smoliński

REDAKTOR

10 URODZINY PORTALU APTEKASZPITALNA.PL

10 LAT APTEKASZPITALNA.PL !!!

Szanowni internauci.

          Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza strona farmaceutów szpitalnych w lipcu 2017 roku obchodzi 10 rocznicę od zaistnienia w wirtualu.

          Z okazji 10 urodzin, pierwszego w Polsce portalu o tematyce ściśle związanej z działalnością aptek szpitalnych i działów farmacji szpitalnej aptekaszpitalna.pl, pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy brali i biorą aktywny udział w jego tworzeniu, przebudowywaniu i dopasowywaniu treści do bieżących potrzeb naszych użytkowników. Słowa uznania należą się również mecenasom naszej strony, bez których nie możliwe było by jej utrzymanie i rozwijanie.

          Szczególne podziękowania kieruję do Was drodzy użytkownicy, od których otrzymuję niezliczoną ilość e-mail z uwagami i sugestiami jakie treści powinien zawierać nasz wspólny portal szpitalników, których grono ku mojej wielkiej satysfakcji z każdym miesiącem a następnie rokiem funkcjonowania strony nieustannie rośnie, dając świadectwo o potrzebie jej istnienia w wirtualnym świecie.

          Niemniej wszystko co się zaczyna także kiedyś musi się skończyć, dlatego podjąłem decyzję o zakończeniu prowadzenia naszej strony z dniem 31.12.2017 roku. Osoby, instytucje, firmy zainteresowane jej dalszym prowadzeniem/przejęciem proszę o kontakt poprzez e-mail lub telefonicznie.

          Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim z całego serca za pomoc w kształtowaniu przez już 10 lat naszej farmaceutów szpitalnych strony.

Dariusz Smoliński

REDAKTOR

MECENAT

                              


Copyright © 2017 farmacja.net sp. z o. o.

Kontakt   Nota prawna    Regulamin   Reklama  

Copyright © 2007 - 2017 - D-FARMA-Wszelkie prawa zastrzezone